Uudised

Aimpoint puttamise rühmatreeningud Niitvälja mängijatele. Pühapäeval 05. mail 2024.a.

Niitvälja Golfikool kutsub puttamise koolitusele! 

KOOLITAJA: Soome PGA Golfitreener Petri Parviainen. Petri on spetsialiseerunud just puttamise õpetamisele. Ta juhendab puttamisel nii amatööre, kui ka professionaalseid golfimängijaid. Lisaks töötab Petri Soome treenerite koolitussüsteemis koolitajana, ta on üks 10-st AimPoint Senior juhendajatest Euroopas.

PÜHAPÄEV, 05. MAI 2024.a.

  • 10:00-11:30 Aimpoint rühmatreening (kuni 10 osalejat).
  • 11:45-13:15 Aimpoint rühmatreening (kuni 10 osalejat).

HIND 15€/osaleja. Tasumine enne koolitust caddiemasteris.

REGISTREERUMINE: info@niitvaljagolf.ee või telef. +372 678 0454

AIMPOINT PUTTAMISE SÜSTEEM

  • Aimpoint puttamise süsteem on meetod, mis kasutab matemaatikat ja füüsikat, et aidata golfimängijatel täpsemalt hinnata puttamisel griini kallet ja kaugust ning seeläbi parandada nende täpsust. Seda meetodit kasutavad paljud profid ja tipp-amatöörid üle kogu maailma.
  • Täpsemad griini lugemised: Aimpoint võimaldab golfimängijatel paremini mõista griini kaldeid ja nende mõju palli liikumisele. See võimaldab täpsemalt lugeda liini ja valida optimaalseima putijoone.
  • Kiirem otsustusprotsess: Süsteem aitab vähendada ajakulu griini lugemisele, kuna mängijad saavad kiiremini ja täpsemalt määrata puti teekonda.
  • Enesekindluse suurendamine: Täpsemad lugemised, parem arusaam puti trajektoorist ja tugevusest võivad suurendada mängija enesekindlust. Kui griinide lugemine ei valmista raskust tekib rohkem resurssi (vajadusel) puttamise löögitehnika lihvimiseks ning seeläbi oma potentsiaali lähedaseks golfimänguks.
  • Vähem vigu: Aimpointi kasutamine vähendab vigade riski, mis võivad tuleneda ebatäpsetest griini lugemistest või valesti hinnatud putti trajektoorist.