Uudised

5. juunil stardib Niitvälja Golf 50+ liiga!

Niitvälja Golfi seenioride toimkonnal on hea meel kutsuda teid osalema sel aastal juba kolmeteistkümnendat korda toimuvale Niitvälja Golfi 50+ liigale! Ootame osalema aktiivseid mängijad, kes võistlussarja alguseks on saanud vähemalt 50-aastaseks. Osavõistlused toimuvad kord kuus kolmapäeviti.

Esimene 50+ liiga osavõistlus toimub juba järgmisel kolmapäeval, 5. juunil algusega kell 15:00, järjestikused stardid 1-lt ja 10-lt tiilt.

Eelseisev osavõistlus on eriline selle poolest, et mängitakse “6+6+6” punktimängu, erinevatelt avalöögialadelt. Mehed teevad 6 avalööki valgetelt, 6 kollastelt ja 6 punastelt ning naised 6 avalööki kollastelt, 6 sinistelt ja 6 punastelt. Scorecardile tuleb slope meestel kollaste ja naistel siniste avatiide järgi. Mäng HCP arvestusse ei lähe. Millisel rajal, milliselt tiilt avalöök teha, otsustab mängija ise ja enne starti (teavitades stardis märkijat oma otsusest) ja koos märkijaga jälgitakse, et kõikidelt vajalikelt tiidelt tuleks 6 avalööki.

Peale võistlust toimub koosviibimine klubimaja restoranis Hole in One koos kerge õhtusöögi ja autasustamisega. Autasustatakse iga võistlusklassi parimat mängijat ja erivõistluste võitjaid.

Kogu sarja Niitvälja Golf 50+ liiga juhendiga saab tutvuda SIIN.

Hooaja jooksul toimub kokku viis osavõistlust. Olete oodatud mängima kogu liigat või ka mõnda üksikut võistlust. Iga osavõistluse käigus peetakse eraldi võistlusarvestust ja need lõppevad autasustamise ning kerge einega.

Osavõtutasu:
5 osavõistlust  75 €
1 osavõistlus   20 €

Võistleja, kellel puudub Niitvälja Golfi hooajaline mänguõigus, tuleb lisaks maksta väljaku green fee (vastavalt hinnakirjale). Osavõtutasu palume tasudacaddiemaster’ile enne vastava osavõistluse toimumist või AS Eesti Golfikeskus arveldusarvele IBAN: EE901010002019833007, märkides selgitusena “50+ liiga osavõtutasu”. 

Registreerimine: 
Osavõistlustele palume ennast registreerida hiljemalt 2 päeva enne osavõistlust. Registreerida on võimalik Niitvälja Golf kodulehel või caddiemaster`is.

Võistlusele registreerumine Niitvälja Golfi kodulehel on avatud 3. juuni õhtuni, stardijärjekord avaldatakse teisipäeval, 4. juunil.