Uudised

18. mail alustame naiste võistlussarjaga Sõbrannad by Mammograaf

18. mail 2022 saab avapaugu naiste võistlussarja Sõbrannad by Mammograaf 11. hooaeg! Niitvälja Golf Sõbrannad by Mammograaf sari on populaarne oma harivalt mitmekesiste võistluste ja laheda atmosfääri tõttu. Kõik naised on oodatud Niitväljale võistlema!

Sõbrannade võistlussarja raames toimub kokku 5 osavõistlust, mis kõik on väga omanäolised ja põnevad. Võistlussari toimib paljuski tänu meie klubiliikmete entusiasmile.  Meie naised on õla alla pannud nii korralduslikule poolele kui ka hoolitsenud rikkalike auhinnalaudade eest. Järgmisel nädalal ootame kõiki golfnaisi esimesele osavõistlusele, mis kannab nime “Ma olen Naine”.

I OSAVÕISTLUS “Ma olen Naine”

2022. aasta Niitvälja Golf Sõbrannade sarja avavõistlus “Ma olen Naine” on pühendatud terveks ja ilusaks naiseks olemisele. Pöörame enam tähelepanu meie võistlussarja peatoetaja Mammograafi poolt pakutavate tervisekontrolli võimaluste tutvustamisele.

Armas osaleja, ole kasvõi natukene ROOSA! Kanna sel päeval naise tervise pühitsemiseks midagi roosat, olgu selleks mõni riideese või kasvõi kaunis käepael.

Seekord mängitakse võistkondlikku punktimängu, võistkond koosneb kahest mängijast. Mõlemad mängijad mängivad oma palliga mängu raja lõpuni kuni pall on augus. Arvesse läheb igal rajal parema punktimängu tulemuse mänginud võistkonnaliikme tulemus. Võistkonnad moodustatakse vabatahtlikkuse alusel või loosiga.

Naistele antakse andeks: igal mängijal on terve mängu peale kasutada üks avalöögi mulligan, mis tähendab, et mängijal on õigus ühe korra mänguringi jooksul sooritada oma avalöök uuesti ilma, et see läheks tulemuskaardile kirja. Mulligani ei või kasutada erivõistluste arvestuseks.

Põnevad erivõistlused rajal:

  • Rada 2: Lähim lipule LEXUS auhinnale
  • Rada 6: Lähim lipule Image Skincare  auhinnale
  • Rada 7: Pikim avalöök väikese vimkaga!
  • Rada 12: Lähim lipule 2-ga! Erivõistluse võidab mängija, kes saab kahe löögi tulemusel lipule kõige lähemale. NB! Pall ei pea olema griinil.
  • Rada 13: Hole in one! Lipp on paigutatud tavatusse kohta. Auhinna saavad kõik mängijad, kes löövad ühe löögiga spetsiaalselt selle mängu jaoks märgistatud „auku“! Selle erivõistluse jaoks saab iga mängija erilise roosa Mammograafi palli. Arvesse läheb vaid selle palliga mängitud tulemus.
  • Parim scratch
  • Üllatusväljakutse mängu lõpus!

Sõbrannad by Mammograaf  esimesele osavõistlusel „Ma olen Naine“ autasustatakse võistkondliku punktimängu kolme parimat võistkonda, parima scratch löögitulemuse teinud mängijat ja erivõistluste võitjaid. Kõikide mängijate vahel loositakse välja väärikad auhinnad! Lisaks on hulganisti lohutusauhindu, mis loositakse välja osalejate vahel, kes muid auhindu pole saanud.

Sõbrannade sarja avavõistluse head haldjad ja korraldajad on  Laire Piik, Kerli Maro, Katrin Kaare, Õie Aunapu, Kaja Kiige.

Võistluse toetajad: Mammograaf, Lexus, Image Skincare, G4S, Saku, Orkla, Tohi, Helan Design, Womade, Wanderlust.ee, Kupud.ee, Curaprox, Kristine pesu, Pop Optika, Weleda, Sakala Hambaravi.

Tutvu Niitvälja Golf Sõbrannad by Mammograaf ​esimese osavõistluse „Ma olen Naine“ juhendiga ning registreeru võistlusele!  Registreerumise tähtaeg on 16. mai kell 23:55.

Niitvälja Golf Sõbrannad by Mammograaf üldjuhendiga saad tutvuda siin. NB! Sarja raames peame läbi hooaja ka kahte edetabelit –  Lexus Ladies ja Sõbrannade üldedetabelit.

Lexus Ladies edetabeli arvestuses osalemiseks, leia endale Sõbrannad by Mammograaf sarjas osalejate seast golfisõbranna ja võtke osa võimalikult paljudest osavõistlustest. Hooaja lõpus liidetakse mõlema mängija Sõbrannade edetabeli nelja parima osavõistluse punktid ning nii selgub Lexus Ladies edetabeli võitja paar. Auhinnaks on mõlemale “Sõbrannale” nãdalavahetus Lexusega!  Sõbrannade paarid palume nimetada hiljemalt 9. juuniks,  saates emaili merle@niitvaljagolf.ee. Need, kes ise Sõbrannat ei leia, loosime komitee poolt paaridesse.

Sõbrannade edetabel – kõigi osavõistluste tulemuste põhjal koguvad võistlejad punkte kogu sarja koondtabelisse. Kogu sarja kokkuvõttes peetakse arvestust neljas võistlusklassis. Sarja kokkuvõtete tegemisel liidetakse 4 parimat üksiketapi punktisummat. Kui võistleja võistlusklass hooaja jooksul muutub, siis kokkuvõttes arvestatakse tema tulemus selles klassis,  millises klassis saavutatud tulemusi läheb arvesse enam. Punktide jagamiseks reastatakse kõik võistlejad ühisesse paremusjärjestusse (olenemata sellest kui palju võistlusklasse või võistlejaid oli konkreetsel üksikul võistlusel). Sarja edetabelit toetab auhindadega Image Skincare.