About us

Niitvälja Golf

Caddiemaster: +372 6780454

E-mail: info@niitvaljagolf.ee

Skype: niitvaljagolf

Facebook: www.facebook.com/golfikeskus

Address: Niitvälja, Lääne-Harju vald 76624 Harjumaa, Eesti Vabariik

Contacts

Our team

Caddiemaster: tel: +372 6780454, info@niitvaljagolf.ee, Skype: niitvaljagolf

Sales and communication: Mai-Liis Mägi, tel: +372 56673773 , mailiis@niitvaljagolf.ee

Head greenkeeper Kristel Mülle-Vaik, tel: +372 56354265, kristel@niitvaljagolf.ee

Service manager: Jaanika Käärst, tel: +372 5109728, jaanika@niitvaljagolf.ee

Accountant: Kreete Kukumägi, kreete@niitvaljagolf.ee

Projekt manager: Merle Eenmaa, tel: +372 505 8363, merle@niitvaljagolf.ee

Our Golf Pros

Pro Martin Toom, martin@niitvaljagolf.ee, tel:+372 58 095 617

Pro Hanna-Maria Tammo, hannamaria@niitvaljagolf.ee, tel:+372 503 7782

Our Club

President: Veiko Meos, veiko25@gmail.com

Captain: Joel Rothberg, latberg@gmail.com

Lady Captain: Ulvi Ingver, ulvi.ingver@gmail.com

Senior golf: Aivo Hommik, aivo.hommik@peetri.edu.ee

Junior golf: Allan Elerand, allan@elerand.ee

Rules and HCP: Karli Kütaru, karlikytaru@hotmail.com