Uudised

Tule tasuta fittingule! Niitvälja Golfikeskuses toimub 17. septembril varustuse demopäev.

7. sept. 2018

Esmaspäeval, 17. septembril on kõigil mängijatel võimalus tulla Niitväljale fittingule, kuna toimub varustuse demopäev ja soodusmüük. Kohapeal toimuvad 15-minutilised tasuta fittingud meie pro’de Paul Põhi ja Martin Toomiga. Lisaks mõõdetakse kepilaba kiirust, tutvustatakse edasisi treeninguid ning toimuvad suured Callaway ja Wilsoni varustuse soodusmüügid! 

Selleks, et kogu varustus kataks vajalikud vahemaad ja soovitud löögid, on vaja panna paika, millised kepid peaksid kotti kuuluma. Mitu wedge’i ja mis nurkadega need peaks olema? Mis on pikim raudkepp? Mis kraadiga hübriidkepp kataks vahemaa raud- ja puukepi vahel? Milline tõstenurk peaks olema draiveril? Jne. 

Fitting ei ole vajalik vaid tippmängijatele, vastupidi saab fitting’ust isegi rohkem kasu keskmine mängija. Õigesti fititud keppidega on mängijal lihtsam lüüa, nendega tehakse vähem eksimusi ja löögid on pikemad.

Rohelise Raja mängijatele tehtav fitting on enamasti natukene lihtsam, sest vaid ühe hooaja mänginud golfimängija swing ei ole veel nii stabiilselt välja kujunenud. Oluline on siiski saada paika kaks kõige olulisemat punkti: õige pikkus ja varre õige jäikus.

Tule 17. septembril ajavahemikus kell 14-19 Niitväljale ning saa osa selle hooaja viimasest varustuse demopäevast! Meie pro’d ja Niivälja Pro Shop ootavad Sind!

Eelregistreerimine fittingule: paul@niitvaljagolf.ee ja martin@niitvaljagolf.ee

Scroll Up