Soovitused sügiseseks nahahoolduseks

“Näonaha hooldus on keeruline kunst, sest väga paljudel naistel on kuni keskeani valdavalt segatüüpi nahk,” ütleb eestimaise kosmeetikabrändi D’DIFFERENCE brändijuht Carmen Kibur. Siiski tasuks meeles pidada, et terve ning jumeka näonaha nimel tuleb seda regulaarselt puhastada ja niisutada. Järgnevalt jagame teiega D’DIFFERENCE sarja loojate soovitusi nahahoolduseks sügisesel perioodil. 

Kõige tähtsam on sügisesel perioodil naha hell ja tõhus puhastamine.  D’DIFFERENCE 6D COCOONING GEL-TO-OIL CLEANSER&MAKE-UP REMOVER on veega mahapestav puhastusgeel õli kujul, mis teeb naha väga puhtaks ilma seda kuivatamata. Sobib väga hästi igale nahatüübile! Fotograaf Laura Nestor on öelnud selle toote kohta nii: “Uus õligeel on minu täielik lemmik. Puhastab näonaha laitmatult ja jätab selle supersiidiseks ja pehmeks. Igaõhtune näopuhastus on kui lõbus nõiakunst kus geeljas koostis näonahaga kokkupuutes muutub piimjaks. Boonuseks veel hästi mõnus pakis kaasas olev väike rätikuke, millega saab nahalt kõik päevase jampsi maha.”

Toote testimist saad vaadata D’DIFFERENCE  VLOGIST.

Peale mustuse, meigi ning jääkainete eemaldamist, soovitame nahale kas sõrmede või vatipadjaga kanda D´’DIFFERENCE 6D LUMINOUS GLOW FACE ESSENCE näoessentsi, mis viimistleb puhastuse ning täidab seerumi omadusi. Happesisaldusega toode sobib igale nahatüübile, tuues tagasi hea jume ning sära. Moelooja Diana Arno on selle toote kohta öelnud nii: „Näoessentsis sisalduvad lillehapped tegid oma tööd suurepäraselt, samuti ahendas essents poore ning imendus kiiresti nahka. Piisab vaid ühest pumbavajutusest ning kiirest massaažist, et näole sära anda. Pikemal kasutusel lukustab nooruslikult kauni ja klaari jume näole – kindlasti üks lemmikuid!

Seejärel on vaja head kreemi, mis niisutaks, toidaks ning taastaks ning hoiaks ära vananemisilmingud. D´’DIFFERENCE ANTI-REDNESS FACE CREAM sisaldab 11 aktiivainet, mis kõik võitlevad naha heaolu ning toonuse eest. Näitleja Evelin Võigemast on selle kreemi kohta öelnud nii: “Mul on kuiv ja segatüüpi nahk ning olen talviti hädas kuivade laikudega näol. Need on sellised piirkonnad näol, kuhu kreem justkui ei “ulatu”, kuid pärast selle kreemi kasutamist ei ole olnud selliseid probleeme. Kreem tõesti niisutab ja toidab minu palet. Nahk on pärast hooldatud, aga samas mitte liialt rasune, jume on ühtlane ning nägu pehme. Lisaboonuseks pean ka seda, et kreem ei sisalda ühtegi lõhna- ega värvainet, aga on siiski väga meeldiva aroomiga, sest üdini looduslikud koostisained lõhnavadki meeldivalt.“

Kodumaise looduskosmeetika D’DIFFERENCE sarja idee pärineb Dr. Ruth Oltjerilt, kes aastaid tagasi, koostöös teiste arstide ja teadlastega, asus otsima lahendusi naha kahjustada saanud kaitsevõime taastamiseks. Sageli on nii, et naised alustavad ettevõtlusega siis, kui selleks on otsene vajadus või põletav soov. Ruthi puhul olid olemas mõlemad: tal arenes haiglas töötades välja astma ning see tingis vajaduse luua hingamisteede ning nahasõbralikke desinfitseerimisaineid. Sealt edasi tekkis huvi ning soov paremate pesuainete ning nahahooldustoodete vastu.

Dr.Oltjeri visiooniks oli luua nahahooldussari, mis põhineks võimalikult suures ulatuses looduslikul toorainel, ei sisaldaks sünteetilisi värvaineid, ebavajalikke täite- ehk mahuaineid, ohtlikke säilitusaineid ning mis oleks ühtviisi tõhus kui ohutu, tulemuslik ja meeltele nauditav. Kõik tooted töötatakse välja oma laborites ning enne müügile jõudmist läbivad need arvukaid teste. Tõhusus ja turvalisus on sarja loomingu võtmesõnad!

Ruth Oltjer: “ Kuigi ma tegelen ettevõtlusega, olen ma ennekõike arst. Olen endiselt praktiseeriv arst, kuna patsientide abistamine pakub mulle suurimat rahulolu. Mõnikord leian ma oma kõige keerukamatest juhtumitest impulsi uue toote loomiseks. Kõik, mida ma õpin meditsiinis töötades, panen ma D’DIFFERENCE toodete loomisel kasutusse.“

Tänaseks on D’DIFFERENCE enim iluauhindu võitnud kodumaine sari, millel on suurel hulgal püsikliente. Kliendid küsivad sageli – mille poolest D’DIFFERENCE tooted teistest erinevad ja mida tähendavad 4D, 5D ja 6D toodetel? Need tähised näitavad toodete omadusi:

  • 4D täidab naha baasvajadusi: niisutamine, toitmine, kaitsekihi taastamine ja selle tugevdamine.
  • 5D täidab naha baasvajadusi ning vähendab vananemisilminguid.
  • 6D täidab naha baasvajadusi, vähendab vananemisilminguid ja toob tagasi sära.

Loe ja uuri lisa: ddifference.com

Kui Sa soovid personaalseid nahahooldusnõuandeid, siis kirjuta palun: info@ddifference.com. Jälgi D’DIFFERENCE sarja ka sotsiaalmeedias!

Tekst ja fotod: D’DIFFERENCE