Kas tead, mis toimub sinu kodus ajal, kui sa golfi mängid?

Justiitsministeeriumi 2021. aasta kuritegude statistikas kajastub, et 44% toime pandud kuritegudest olid just varavastased kuriteod ning võrreldes 2020. aastaga oli kasv 16%. Need on kõigest numbrid, kuniks endaga pole seda juhtunud.

Sissemurdmise ja varguse tagajärjel ei teki ainult materiaalne kahju, vaid ka emotsionaalne. Uuringud näitavad, et 77% sissemurdmise ohvritest peab emotsionaalset kahju materiaalsest suuremaks. Kodu ei tundu enam turvaline paik.

Parim viis kodu turvalisuse tagamiseks on valida koduvalvesüsteem, mis vastab tänapäevastele vajadustele ning on moodne ja nutikas. Üheks selliseks on AIKO koduvalvesüsteem. Toome välja ka mõned punktid, miks valida oma kodu valvama just AIKO.

  • AIKO seadmed on juhtmevabad. Seetõttu sobivad need ideaalselt kodudesse, kus tavapäraseid valvesüsteeme veel pole ja puudub soov juhtmeid vedada. Lisaks on seadmed minimalistliku välimusega ega riiva silma.
  • AIKO äpp annab ülevaate kodus toimuvast. See on lihtne, mugav ja praktiline viis kodul silma peal hoida. Paari puudutusega saad valvestada kodu või kontrollida, kas valvestasid. Kui soovid, saad nutipistikus olevad seadmeid enne koju jõudmist sisse lülitada. Rakendus teavitab sind kohe häiretest ja tõrgetest. Nii saad koheselt teada, mis sinu kodus toimub ajal mil golfi mängid.
  • Häire korral tuleb appi G4S. Kui AIKO seadmed tuvastavad ohu, tuleb sulle ja su kodule appi kõige suurema arvu patrullidega turvafirma – G4S.

Loe AIKOst lähemalt: www.aiko.ee

NB! G4S on teinud kõigile Niitvälja Golfi külastajatele suurepärase pakkumise. Kasutades sooduskoodi GOLF2022 saad AIKO koduvalve kaheks kuuks teenustasuta. Pakkumine kehtib kuni 30.09.2022. Liitu AIKO koduvalvega nüüd ja saad rahuliku südamega golfi mängida!

Autor ja foto: G4S Eesti