Image Skincare päikesekaitsega kreemid ja huulepalsamid

Vananemine on paratamatu, aga noorusliku jume säilitamine ja aja märkide edasi lükkamine on iga golfari enda kätes. Peamiseks nahka vanandavaks teguriks golfiväljakul on väliskeskkond – päike, tuul ja vihm. Kusjuures kuni 80% naha fotovananemisest on tingitud just päikese UV-kiirgusest.

UV-kiirgus ei ole käega katsutav ega silmaga nähtav, mistõttu ei taju me selle tegelikku mõju. Olenemata sellest, kas avalöögi ajal paistab päike või on 11. green’i kohal pilvine, teeb UV-kiirgus nahal ikka pahandust. Näiteks reedavad selle olemasolu fotokromaatilised prillid, mis tumenevad UV-kiirguse mõjul nii pilvise ilmaga kui toas. Seega on esmaseks kaitseks naha vananemise eest just niisutav päevakreem päikesekaitsega ning päikesekaitse unustamine on justkui auguga ämbri täitmine. Seda ei silu ei kallid kreemid, toidulisandid ega iluprotseduurid.

Kaitse päikese eest tagavad Prevention+ päevakreemid, mis imenduvad kiiresti ega jäta nahale valget kihti. Image Skincare Prevention+ tootesarjast leiab kaitsva kreemi igale nahatüübile ja vanusele. Lisaks päikesekaitsele sisaldavad sarja tooted naha vananemist ennetavat antioksüdantide kompleksi.

Põhjamaa karmides oludes vajavad hellust ja hoolt ka huuled. Huulte eest aitavad hoolitseda Image Skincare’i huulepalsamid orgaanilise avokaadoõliga, mis on saadaval nii naturaalses kui ka õrnroosas toonis.

Sellest suvest on Niitvälja Golfi caddiemasteris saadaval nii Image Skincare’i päikesekaitsega kreemid, huulepalsamid kui ka muud golfarite lemmikud. Image Skincare on ühest väikesest Hustoni magamistoast alguse saanud kosmeetikabränd, mis on viimase 20 aastaga kasvanud nahahoolduse globaalseks liidriks. Tutvu Image toodetega caddiemasteris või imageskincare.ee.